ЗАБРОЙТЕ ВАШИ ДЕТАЛІ?

СТВОРИТИ ОБЛІКОВИЙ ЗАПИС

SPA-зона

Ирина Костыря

ІРИНА - КОСМЕТОЛОГ-РЕАБІЛІТОЛОГ

Постійне вдосконалення і навчання інноваційним технологіям в області краси та збереження молодості, а також професійний і персоналізований підхід до кожного клієнта - ось та основа, завдяки якій, жінки і чоловіки насолоджуються власним відображенням у дзеркалі.
Японська техніка масажу, якій Ірина навчалася в Токіо, приваблює численних клієнтів, які завжди залишаються задоволені результатом, видимим вже після першої процедури.

Лариса

СКУЛЬПТОР, СТВОРЮЮЧИЙ ПРУЖНІ ТІЛА ТА НАПОВНЯЮЩИЙ позитивною ЕНЕРГІЄЮ!

Лариса - не просто майстер масажу. Це скульптор, який створює пружні тіла і наповнює позитивною енергією! Приємна розслабляюча музика, невибагливі аромати і вмілі руки майстра занурять вас в атмосферу млості і блаженства. Поки ви будете насолоджуватися повним відчуттям релаксу, Лариса ретельно і детально працює над вдосконаленням вашого тіла. Тонка чуйність і увагу до деталей гарантую персональний підхід до кожного клієнта.

Михайло

Масажист-реабілітолог

Михайло - це скульптор, який створює пружні тіла і наповнює позитивною енергією! Вмілі руки майстра занурять вас в атмосферу млості і блаженства. Поки ви будете насолоджуватися повним відчуттям релаксу, Лариса ретельно і детально працює над вдосконаленням вашого тіла. Тонка чуйність і увагу до деталей гарантую персональний підхід до кожного клієнта.

Инна Геля

ІННА - КОСМЕТОЛОГ-естетист

Кожна жінка точно знає, що доглянуте, моложаве лице з порцеляновою шкірою - візитна картка красуні і просто королеви. Інна працює 10 років в косметології, за освітою - медик. Тому можна спокійно довірити лице, а також насолоджуватися процесом та отриманим результатом.

Контакти

Записатися на послугу онлайн

Години роботи

Понеділок - Суббота

9:00 — 21:00

Неділя

10:00 — 20:00

5th Avenue

Телефон:
+38 067 505 55 45
+38 050 384 45 55
+38 044 561 55 54

Пошта: 5thave.kiev@gmail.com

Вверх
Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!