ЗАБРОЙТЕ ВАШИ ДЕТАЛІ?

СТВОРИТИ ОБЛІКОВИЙ ЗАПИС

5th Ave Residence

Це не просто заклад, де можна смачно поїсти або посидіти ввечері за чашкою кави. «5th Ave Residence» - проект, над створенням якого працювала ціла команда професіоналів.

Про нас

Ресторан «5th Ave Residence» вже зовсім скоро відкриває свої двері для всіх бажаючих поринути в атмосферу яскравого, незабутнього і апетитного відпочинку!

Це не просто заклад, де можна смачно поїсти або посидіти ввечері за чашкою кави.

«5th Ave Residence »- проект, над створенням якого працювала ціла команда професіоналів. Ми намагалися зробити це місце максимально привабливим для кожного відвідувача і зовсім скоро Ви самі зможете в цьому переконатися. Перше, на чому ми зробили акцент - це зручне розташування. Ресторан «5th Ave Residence» розташовується в самому центрі Києва!

5th Ave Residence

Місце зустрічі успішних людей!

МЕНЮ

Starters

Salads

Soups

Ведучий мотив нашого ресторану

Це морепродукти, зокрема, риба, придонні мешканці вод. Саме тому в залі розташовані акваріуми з живими устрицями і лобстерами, за життям яких дуже цікаво спостерігати.
Під час відкриття Ви не тільки зможете побувати у нас, але також ознайомитися з презентацією
меню нашого шеф-кухаря, запрошеного для роботи з Європи.

Нагорода

Будьте впевнені - Вам буде чого здивуватися, адже наш шеф не тільки працював в кращих закладах зарубіжжя останні роки, але також посприяв отриманню одним з них престижної нагороди - зірки Мішлен!

Ювілей

Забронюйте столик для своїх друзів з кращими італійськими стравами, що подаються на ювілей. З 5th Ave Residence Bar&Beauty тільки найкраще для найкращих

Бізнес зустріч

Ви також можете вразити свого боса, вибравши найкраще місце для корпоративів з колегами. Забронюйте просторий столик, виберіть меню, вибирайте напої та запрошуйте гостей.

Весілля

75 місць для 75 гостей. Організуйте вечірку для величезної компанії в нашому ресторані. Покажіть своїм друзям справжній світ європейської кухні, і особливості італійської кухні.

Неповторна подія

Наші двері для відвідувачів відкриваються 7 вересня.
Прийдіть і станьте учасником цьої неймовірної події!

Контакти

Замовити столик онлайн

Ваш номер телефону

Години роботи

Понеділок - Четверг: 9:00-23:00
П'ятниця - Суббота: 9:00-03:00
Неділя: 12:00-21:00

5th Ave Residence

Телефон: +38(073) 372 7888

Пошта: 5thave.rest@gmail.com

Вверх
Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!