ЗАБРОЙТЕ ВАШИ ДЕТАЛІ?

СТВОРИТИ ОБЛІКОВИЙ ЗАПИС

Майстри нігтьового сервісу

Анна Домарецкая

АНЯ - КОРОЛЕВА нюанси! ПРОФЕСІОНАЛ рідко КАЛІБРУ.

Освіту вона отримувала в німецькій подологічній школі і є дипломованим фахівцем міжнародного класу, медична спеціалізація Ані - подологічна проблематика, найскладніші випадки вростання і деформації нігтів. Крім медичних навичок, Анна - один з трьох кращих майстрів Києва досконало володіють технікою апаратного манікюру і педикюру.

«Бездоганні нігті - ознака справжньої жінки» - вважає наша кудесница, і в цьому їй можна повністю довіритися, адже Аня не втомлюється бути кращою і невпинно працює над собою, тому регулярно підвищує кваліфікацію за останнім словом індустрії краси.

Юлия Диброва

ПРОФЕСІОНАЛ НІГТЬОВОГО МИСТЕЦТВА

Ви любите свої руки і ноги? А Юлія їх любить більше, адже вона винятковий професіонал в нігтьовому мистецтві. Крім уміння творити вражаючі дизайни гель-лаками, Юлія справжній гуру в подології! Будь-яка проблема буде вирішена з її допомогою. Юлія - це Ваш майстер, приходьте і переконайтеся самі.

Воронина Людмила

ПРОФЕСІОНАЛ РІДКО КАЛІБРУ

«Бездоганні нігті - ознака справжньої жінки» - вважає наша наша кудесница, і в цьому їй можна повністю довіритися, адже Люда не втомлюється бути кращою і наполегливо працює над собою, тому регулярно підвищує кваліфікацію за останнім словом індустрії краси.

Контакти

Записатися на послугу онлайн

Години роботи

Понеділок - Суббота

9:00 — 21:00

Неділя

10:00 — 20:00

5th Avenue

Телефон:
+38 067 505 55 45
+38 050 384 45 55
+38 044 561 55 54

Пошта: 5thave.kiev@gmail.com

Вверх
Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!